کلن دوس دارم به یه چیزی گیر بدم الان!

شلوار جینامو انداختم ماشین بشوره. یکیشو به  خاطر عنایت های آقای طوطی !اون یکی شم به خاطر اینکه اولیه تنها نباشه!نیشخند الان با لباس خابم نشستم دارم می نویسم. کمی تا قسمتی احساس سرما میکنم. چون شوفاز اتاقم از صب بسته بوده. این تی شرت و شلواره هم خیلی تابستونیه.

اصن هروخ می پوشمشون، ینی اگه مث الان خیلی خابم نیاد و هوش و حواسم سر جاش باشه ! حس پول حروم کردن و اینا ! بهم دست میده!

واقعیتش این که من اصن اهله شلوار نخی و  پارچه ای پوشیدن نیستم. بیشتر وختا جین میپوشم. کلن از شلوارایی که زانو میندازه و شل  میشه بدم میاد. حسه شلخته بودن میده بهم.

اونوخ سه سال پیش ، واسه واحد تربیت بدنیمون مجبور شدم برم از این شلوارا بخرم! اینجوری بهت بگم که انقد از پسره پرسیدم چی به چیه و چی باید بخرم ، که گفت : خانوم شما مگه تا حالا شلوار تو خونه ای نخریدی؟ گفتم نه واقعن! من تو خونه جین میپوشم آخه. خندید و گفت آره منم تو خونه کروات میزنم! گفتم خب شما که داری شوخی میکنی منو مسخره کنی! ولی من جدن جین میپوشم!

خلاصه کلی از یه شلوار و تی شرت تعریف کرد که خیلی خوبه و ال و بل اینا! منم گول خوردم و خریدم. فک کنم 55 تومن. سه سال پیش! همه بهم گفتن خیلی گرون خریدی! راستم میگفتن. این قیمت واسه پیژامه به قول داداشم! با تی شرتش البته.

شلواره اصلن چیزی که پسره گفت نبود. ولی من چون فقط هفته ای یه بار می پوشیدمش زیاد اهمیت ندادم. بعد از یه مدتی کمرش برام گشاد شد و از قیافه افتاد! تی شرتشم بعد از چند بار شست و شو شل و ول شد.

بعد من که عبرت نگرفتم! چن وخ بعدش رفتم یه شلوار دیگه هم خریدم ازشون. که الان تبدیل شده به لباس خاب! ینی در این حد که من تو تاریکی می پوشمش و میرم زیر پتو! و صبم اولین کاری که بعد از مرتب کردن رو تختیم میکنم در آوردن و گذاشتن این شلواره تو کشو هستش!

همینم که داشتم ازشون میخریدم پسره کلی تعریف کرد که عمرن زانو نمیندازه و اینا! ولی بعد از دو بار پوشیدن و شستن با آب سرد و همه ی موارد امنیتیه دیگه، کاملن از قیافه افتاد.

اونوخ هی میگن از تولیدات داخلی خرید کنین! بیا! اینم تولید داخل! این همه که گرونه ، اینم از کیفتش! همین امسال که رفتم لباسای پاییزه شونو دیدم ، یه بلوز و شلواره تریکوی خونگی140 تومن!!!

کلن این برند تولید داخل ، با این که دو تا از نمایندگیاش نزدیکمونه و همش می بینمشون ، توی لیست سیاه قرار گرفته و عمرن دیگه ازشون خرید نمی کنم. چون حتا در مقایسه با مشابه های داخلی هم از همه گرون تره هم بی کیفیت تر!

*من از اینایی نیستم که بگم فقط مارک می خرم و این حرفا! اگه از یه چیزی خوشم بیاد میخرم. مارک رو ترجیح میدم گاهی فقط واسه شلوار جین و کتونی اهمیت بدم. وگرنه لباس تو خونه ای و این چیزا اونقدی برام مهم نیست. ولی این تولید کننده های داخلی هم اگه یه کم از دروغ و دری وریایی که موقع فروش محصولشون میگن کم کنن و به کیفیت محصولشون اضافه کنن خیلی وض بهتری خواهیم داشت!قطعن!

اصنم نمی دونم چرا الان اینو نوشتم!

/ 0 نظر / 16 بازدید