مربی خوب سرمایه است

1-وختی من قرار باشه آشپزی کنم ، قیمه ی لیمو عمانی داره زعفرونی با یه عالمه سیب زمینی سرخ شده ی طلایی و ته دیگه نونی، عدس پلو با گوشت قلقلی و پیارداغ و کیشمیش و سالاد شیرازیی آبلیمویی ، کباب تابه ای با ته دیگه ماستی و سالاد کلم ، ماکارونی با پنیر و زیتون و ته دیگه سیب زمینی و مرغه سرخ شده با ته دیگه ته چین و سالاد کاهو، از گزینه های روی میزه !

امشب نوبت عدس پلوئه ، ولی خیار نداریم و باید برم بخرم. چون عدس پلو بدون سالاد شیرازی حال نمیده.

 ینی یه ساعتی هست که من قراره برم تا فروشگاه نزدیک خونه و مقداری سبزیجات و البته مقادیری هم جانک فود! ابتیاع کنم. اما هنوز چسبیدم به صندلیم و نرفتم.

2-خانوم مسئول بهم زنگیده بود ، میسد شد! گفتم الان میخاد بگه فردا شورا داریم و تا 3 باید بمونیم ، ولی زنگیدم و گفت فردا کلاس بچه های دبیرستان لغوه، چون میرن اردو! و شورا رو انداختیم صب. کلی خوشال شدم. اصن یهو دنیا و بقیه ی اتفاقاتش برام بی ارزش شد! انقد که این خبره خوبی بود ! :))))

3-باید دیروز یه چیزی در رثای قهرمانی کشی گیرای "عالییییییی" مون میذاشتم ، ولی حوصله نداشتم. امروز می نویسم که دسشون درد نکنه و و اینکه توی این پست ، باید از رسول خادم هم نام میبردم ، اما یادم نبود اون موق. نمی دونم شایدم اون موق رسول خادم مربی نبود! به هر حال ولی دسش درد نکنه.

/ 0 نظر / 28 بازدید