در ستایش تکنولوژی و کمپانی سونی

شما سونی c عزیزم! یکی از یهویی ترین تصمیم های زندگیم بودی. و به ناگاه در یک مقایسه ی نه چندان تخصصی و مته به خشخاش دار! از سونی وی پیشی گرفتی ! البته من میخاستم خیلی به خودم و تو ! حال بدهم و ایسوس ممو پد را نیز خریداری کنم ، اما برای اینکار مجبور بودم همه ی پس اندازم را یکجا خرج کنم وچون داشتن حتا مبلغ بسیار ناچیزی پس انداز برای آدمی مثل من که از قرض گرفتن و البته بی پول ماندن! متنفر است ، خیلی مهم می باشد ، در نهایت فقط به خریدن تو اکتفا کردم .

البته اعتراف میکنم که بعد از گفتن "همینو فاکتور کن آقا"، حینه میکرو کردن سیمکارتم و گذاشتنش توی دله تو! و حتا بعد از خریدن کارت حافظه و برچسب ال سی دی و همه ی این کارها ، تهه دلم اصلن به انتخابت امیدوار نبودم.

آقاهه هی قاب های زرد و صورتی و فسفری و آلبالویی و نگین دار شده می آورد برایت ، من فقط یک قابه ژله ای سیاه ساده انتخاب کرده بودم . اصلن به طرحا و رنگای قابایی که چیده بود نگا نکرده بودم!

و وختی از بازار موبایل به سمت ایسگاه مترو میرفتم فکر کرده بودم میشه همین الان وایسم کنار خیابون بفروشمت!!!

بعد رسیده بودم خونه و به علی گفته بودم : اینو خریدم! و منتظر بودم که اونم بگه خاک تو سرت با این انتخابت! ولی علی کلی تحویلت گرفت ! و گفت خیلی خوب و باحالی.

اما واقعیت سونی سی عزیزم ! اینه که تو خیلی خیلی باحال تر و خوب تر از چیزی هستی که علی گفت. توی همه ی این مدتی که حسام نبود من مثه یه اسب ! ازت کار کشیدم و باتری فوق العاده ی تو 15 ساعت در حالت متصل به وای فای منو ساپورت کرد. حتا وختی مسنجر و کروم و یاهو میل و کات در روپ و واک من با هم در حال فعالیت بودن یه بارم هنگ نکردی . بدون اینکه احتیاج به روت شدن یا نصب برنامه ی خاصی داشته باشی برنامه هارو روی کارت حافظه ذخیره کردی . و با صفحه ی پنج اینچیه باحالت تو تمام این مدت نذاشتی فقدان حسامو حس کنم. حتا انقد شعور و هوش از خودت نشون دادی که من تونستم تو وبلاگم باهات عکس هم بذارم!

حالا از دیشب که حسام دوباره به انجام وظیفه میپردازه ، من بیشتر به راحتی و خوبی و باحالیت پی بردم. ممنونم که سر راهم قرار گرفتی!

/ 0 نظر / 3 بازدید