آفرینش مردا خیلی شوخی باحالی بود! خیلی خندیدیم!

این مردا ، خیلی قابل احترامنا! ولی بضی وختا یه حرفا و حرکتایی میزنن که من واقعن نمی تونم غش نکنم از خنده! ینی توجیهات و توضیحاتشون عمومن تو حلقه منه از نظر منطق و زاویه ی دید و اینا!

فور اگزمپل یه بار یکیشون ورداشته بود حینه اطلاع رسانی به خیل عظیم عشاق سینه چاکش ! در خصوص متاهل شدنش ، نوشته بود :

"افلاطون میگه هروخ با قلبت حس کردی یکیو دوس داری ، خیلی جدی نگیرش! چون کار قلب دوس داشتنه! ولی اگه یه روز با عقلت یکیو دوس داشتی ، بدون دوس داشتنت واقعیه!"

میخای نظر منو بدونی؟

به نظر من افلاطون خیلی حرفه مسخره ای زده ، از اون مسخره ترم تویی که اومدی اینو دوباره گفتی! چون میدونی حرفی که افلاطون زده مث چی میمونه؟ مث این میمونه که بگیم : ببین اگه یه روز با چشمت یه چیزیو دیدی و به نظرت خیلی خوب اومد ، بهش اعتنا نکن! چون کاره چشم دیدنه! ولی اگر یه روز با گوشِت یه چیزی رو دیدی، مطمئن باش داری درست میبینی و واقعن زیباس! میبینی چقد مسخرس؟ حرفه توام الان دقیقن همین قد مسخرس. حالا دوس داری ربط بدیش به افلاطون اشکال نداره! اونم مرد بوده دیگه به هرحال! دوتاتون کلن در درک مفهوم کلمات و کاربرد اعضای بدن مشکل دارین!

بعد امروز تو مقالهه، یه چیزایی نوشته بود که من مطمئنم ایده پرداز، محقق، سرپرست ، استاد راهنما ، نویسندش و حتا منتشر کننده اش در فضای مجازی! مرد بوده ، فقط دوتا نمونه شو داشته باش:

سکوت مردان

مردها کم حرف تر از زن ها هستند. این را هم عامه مردم قبول دارند و هم تحقیق های روانشناس ها آن را ثابت کرده است. روانشناس ها می گویند زن ها روزانه 6 هزار تا 8 هزار لغت به کار می برند اما مردها یک سوم این تعداد کلمات را می گویند. دلیل این پدیده آن جور که روانشناس های تکاملی می گویند این است :مردها در طول هزاران سال یاد گرفته اند کم حرف باشند. آنها می گویند هزاران سال پیش مردها برای شکار باید ساکت کمین می کردند وگرنه شکار در می رفت و بقای خانواده به خطر می افتاد.

خدایی غیر از یه مرد کی همچین توجیه مسخره ای رو بیان میکنه؟ میرفتن شکار باید ساکت میموندن؟ خب چرا اونوخ فقط همین خصلت "سکوت" در طی نسلها منتقل شده به مردا؟ چطور بقیه ی سجایایی اخلاقی! شون با علم و فناوری! روز هماهنگ میشه ، ولی این خصیصه ی سکوت از زمان غار نشینی با آقایون مونده؟؟؟؟خنثیابرو

خونسردی مردان

"مردها اصلا عاطفه حالی شان نمی شود." این اتهامی است که خیلی از خانم ها به آقایان می زنند اما روانشناسان حرف دیگری دارند. آنها می گویند چیزی که خانم ها و آقایان را در این مورد از هم متفاوت می کند این است که آقایان می توانند جنبه های عاطفی و عقلانی یک موضوع را از هم جدا کنند اما برای خانم ها تقریبا همه چیز می تواند عاطفی باشد. در واقع آقایان غیرعاطفی نیستند. گواه عاطفی بودن آنها این همه دیوان شعر است که توسط مردها سروده شده است.

ینی این دیگه واقعن نقطه ی اوج اثباته علمی و حرفه ای بودنه این تحقیق بود. دیوان شعر؟؟؟ پونصد سال پیش یه حافظ داشتیم که شعرای عاشقانه گفته ، که همونم که هی ما میگیم واسه خدا بوده!!!

دقیقن مردای ایرانی همین شکلین! کلن زیر پوستی ابراز احساسات میکردن همیشه! همون آقای حافظ! همه ی شعرای پر از یار و خال و لب و عیش و نوش و مستیش! ماله خدا بوده! همیشه در حال انکار احساسات و عشق و اینان! دیگه چی رو داری الان توجیه میکنی؟ حالا اصن گیرم که ماله معشوقش بوده! چه ربطی به بقیه ی مردا داره؟خنثی

خب برادر من چه کاریه وارد این حیطه ها میشی ، نمی تونی مدرک و دلیل بیاری مجبور میشی چرت بگی! حالا کی اصن توضیح خاست؟ ما که همینجوری بدون زیرنویس داریم با شما ارتباط برقرار میکنیم! انقد خودتونو به سختی نندازین که اینجوری بشه عاقبت روشنگری هاتون!نیشخند

ولی کلن اینکه آقای خدا دمه شما گرم در این یک مورد!

/ 0 نظر / 3 بازدید